Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hagyományos mobiltelefon...

Hagyományos mobiltelefon "email-klienssel" -Ez hogyan működik?

Figyelt kérdés

Samsung SG-5611 a típus, azt hiszem 2014-es kiadás. Elvileg email-képes, Opera Mini van rajta, de nem tudom, hogyan tudom használni az email-funkciót. Sikerült már képet átküldenem a laptopom postafiókjába, tehát ezzel nincs gond, de vajon magát a postafiókomat (gmail) el lehet róla érni valahogy? Vagy erre nem alkalmas? Sokszor próbálkoztam, de hosszas várakozás után hálózati problémát ír ki.

Bocsánat, ha butaságot kérdezek, de idős vagyok és nem szeretem az okostelefonokat, ezt egyrészt fotózás (elég jó képeket készít), zenehallgatás céljából vettem meg és azért, mert papíron email-képes. Ez a modell:


[link]



#mobiltelefon #Samsung #email-kliens
ma 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sokszor próbálkoztam, de hosszas várakozás után hálózati problémát ír ki."

hogyan próbálkoztál?


alapvetően egy e-mail nevű alkalmazást kellene keresni a telefon menüjében, és ott kellene konfigurálni a gmail-os email címed.

ma 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az email menűn belül van többféle lehetőség, amikből a google-fiókot választom. Beírom a címet, felhasználónevet, jelszót. Ekkor kiírja, hogy "aktuális állapot ellenőrzése", gondolkodik és végül kiírja hogy "szerver hibája". :(
ma 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A GMail nem támogatja azon régi levelező-klienseket, amik nem támogatják az OAuth autentikációt:

[link]

a 2014-es nyomógombos Samsung telefon sajnos pont ilyen. ;((


Vagy lecseréled a levelezőszolgáltatásod olyanra, ami hagyományos IMAP4/POP3/SMTP-protokollokat használ, vagy telefont cserélsz (alkalmasint okostelefonra).

ma 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh, köszönöm! :(

Volt régebben citromail-fiókom, az azt hiszem ilyen volt. Tulajdonképpen még létezik, csak amióta fizetőssé tették, inaktiválódott. Talán azzal működhetne?

ma 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképpen még létezik, csak amióta fizetőssé tették, inaktiválódott. Talán azzal működhetne?"

Nem. A Citromail most már teljesen fizetős, ha volt ott fiókod, azóta törölték.

ma 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!