Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15 Pron, ha kitörlök a...

Iphone 15 Pron, ha kitörlök a főképernyöről egy ikont, azt vissza tudom állítani?

Figyelt kérdés
Rendezni akartam az ikonokat Iphone-on, de az óra app ikonját töröltem a főképrenyöről, és nincs meg sehol az ikon. Valahogy vissza lehet állítani? Az appot magába nem töröltem, csak az ikonját.

ma 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van egy appkönyvtár, elkezded jobbra húzni a főképernyőt és meg fog jelenni. Onnan be tudod húzni. Hosszan rányomsz és elhelyezed. Ha a telefon javaslatai közt nem látod, az appkönyvtárban rá tudsz keresni.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 Ez a appkönytár hol van?
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó főképernyő után. Egyszerűen csak elkezdesz jobbra lapozni a főképernyődik között és meg fog jelenni.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért vesznek egyesek 400ezres telót ha tudját használni?
ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
4-esnek! Mert nem akarnak olcsó vacakot venni. Vagy ha másképp írom. Nem akarnak egyszer használatos olcsó vacakot venni. Amit egyszer használsz, és utána ki kell dobnod. Épp ezért vesznek több százezer forintos, akár fél milliós telefont az emberek. Én is ezért vettem 561 ezres telefont. Hogy ne kelljen egy hónap után ki dobnom. Hanem akár 4-5 évig is jó legyen.
ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

4es, az esetleg meg sem fordult a fejedben, hogy a kérdezőnek ez az első iPhoneja? Vagy te minden apró rejtett funkcióját ismered a telefonodnak?

5ösnek pedig igaza van, én 5 évig használtam a 8plusomat, azért cseréltem le 15 pro maxra, mert elegem lett abból, hogy naponta 3-4x töltöm. Más baja nem volt. Ezért veszünk ennyiért telefont.

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4-es első Iphone telefonom.. Gondolom ha te kapsz/veszel egy telefont, akkor egyből tudod használni nem? Bánatnak kell kötekedni állandóan???!!!
ma 16:19
 8/11 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm, megvan.
ma 16:19
 9/11 A kérdező kommentje:
4-es írnod is meg kéne tanulnod, főleg megfogalmazni amit írni akarsz, ha már kötekedsz...
ma 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
5# Az olcsó telefon is kitart képzeld, a középkategóriás telefonom 6 éve müködik mégsem kellet rá 561 ezret elvernem tehát itt értelmét veszti az érvelésed. Csak mert nem értesz a telefonhoz és tönkre vágod 1 hónap után nem jelenti azt hogy félmillióért kell venni
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!