Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most tönkretettem a telefont?

Most tönkretettem a telefont?

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy S24 ultra készülékembe szerettem volna berakni a SIM kártyámat, de reflexből a fenti nyílásokba dugtam a tűt. Jól belemártottam mindkettőbe a tűt, mire kapcsoltam, hogy ajaj, ez nem jó, és csak utána láttam, hogy ezen lent van a SIM kártya foglalat. Tudtommal azok a lyukak mikrofonok, és amint beraktam a sim kártyát a megfelelő helyre, kipróbáltam, hogy hallanak-e engem. Teljesen jól hallható a hangom, kihangosítva is, és nem kihangosítva is. A kamera is sztereóban veszi a hangot, a hangrögzítőben letiltva a lenti mikrofont is teljesen jól hallható a hang, csak úgy a készülék felső hangszórójában. Van miért aggódnom? Sérülhetett esetleg a vízállósága a készüléknek? Nem mint ha be akarnám dobni a dunába, csak ha esetleg kicsit elázna a zsebemben, mert eléggé izzadós vagyok, vagy ha elkapna egy zuhé, szeretném tudni, hogy aggódnom kell-e.

ma 09:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A korábbi készülékemen fölül volt a SIM kártya, ezért automatikusan arra állt rá a kezem.
ma 09:29
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyfajta csatornaszerű járat szokott lenni, amin halad a hanghullám.

Ahol elkanyarodik, ott nem tudod megsérteni, ezért nem sértődött meg valószínűleg.

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szemközt van a mikrofon, nem tudod kiszúrni.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!