Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafoneos E-SIM kártyát...

A Vodafoneos E-SIM kártyát hogyan tudom át helyezni egy másik telefonba?

Figyelt kérdés
Van egy Vodafoneos E-SM kártyám amit egy iPhone 14 Pro Max-ba használok jelenleg. És át szeretném ezt az E-SIM-et helyezni egy iPhone 15 Pro Max-ba? Hogyan tudom át helyezni? Ugyan azzal a QR kóddal megy-e? Vagy új QR kód-ért be kell menjek személyesen egy Vodafone ügyfélszolgálatba?

ma 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Új QR kódot kell kérned.

Vodánál nincs e-SIMem, de Telekomnál online is el tudod intézni.

A régi telefonodból kitörlöd az e-SIM-et, majd az új QR kóddal aktiválod az új készülékben.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-esnek! A Telekomnál tényleg új QR kódot kell kérni! Ezt a Telekom E-SIM áthelyezést én is ismerem. De a Vodafone E-SIM át helyezésének menetét nem ismerem!
ma 12:21
 3/3 47. ***** válasza:
1270 a telefonszáma a tudakozónak
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!