Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki ezzel a “buggal”...

Ricsi1977 kérdése:

Valaki ezzel a “buggal” találkozott már esetleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! [link] Egy jó ideje küzdök ezzel a problémával hogy a szó javaslat az óra mögé buggol 😃 mobil is cserélve lett , nyugalom nem ez miatt de ez a hiba ugyan úgy megmaradt … ha számít akkor iphone-ról lenne szó
ma 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem veszik észre a készítők. Ez nem bug, csupán véletlen egybeesés, és aki ez miatt cseréli a telefonját, az nem százas :D
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyik app? Valszeg az app hibás. Jelenteni kell a fejlesztőnek a problémát.

Én is belefutottam egy hasonlóba, ott egy bezárásra szolgáló X ikon kerül ugyanígy az óra mögé és nem lehet bezárni az appon belüli plusz ablakot.

A szoftver fejlesztőjének kell megoldani hogy vagy lejjebb hozza az app területét és a fenti sávot szabadon hagyja, vagy úgy állítja be az appot, hogy eltünjön a felső sáv teljesen.

ma 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!