Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Osztrák feltöltőkártyás...

Osztrák feltöltőkártyás számhordozás hogy működik?

Figyelt kérdés

Munka miatt van egy osztrák feltöltőkártyám, ám nem rég találtam egy jobb csomagot másik szolgáltatónál, ezért váltani szeretnék, de viszont szívesen megtartanám a mostani számomat. Szinte minden ilyen csomagnál olvasni, hogy "einfache rufnummernmitnahme" vagyis egyszerű számhordozás. Sose csináltam ilyet ausztriában, ezért nem tudom ez hogy működik. Be kéne menni egy üzletbe és ott elintézni vagy megveszem simán a kártyát és online elintézem magamnak a hordozást?

Ha valaki jártas esetleg az ilyenekben, szívesen venném a segítségét, akár privát üzenetben is! Köszönöm!



tegnap 23:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!