Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen laikus vagyok….mit...

Teljesen laikus vagyok….mit jelent, hogy az Android “nyitott”, testreszabhatóbb?

Figyelt kérdés
Egy átlagos felhasználónak ez miért jó?
tegnap 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

#11


Az iOS a pár napja kiadott új verzióval jutott el egyáltalán oda, hogy az ikonokat a rácson belül bárhova el lehet helyezni, nincs kötelezően megszabva a helyük. Az ikonok még mindig nem cserélhetők le, csak sötét módra állíthatók.

Gyakorlatilag az iOS egyiket sem tudja azok közül, amiket felsoroltam.

tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedibb stílusok letöltésével még az ikonok kinézetét is megváltoztathatod, teljesen egyedi kezelőfelületet alakíthatsz ki, elsősorban ezt jelenti a testreszabás, és ehhez még csak belépési/megerősítő kód sem kell.

Nem ütközöl falakba - ha már bent vagy a rendszerben, akkor szintén külön e-mail cím/jelszó nélkül is szabadon azonnal letölthetsz bármit a saját áruházból.

Adatátvitelhez a Bluetooth-listán is megjelenik az összes közeli aktív eszköz, iOS kivételével mindegy hogy milyen rendszerű.

Fényképezéshez, videózáshoz többféle kamerabeállítás is elérhető

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a forráskódja nyilt.

Ha megnézel egy Samsungot, Xiaomit, Pixelt vagy bármelyik telefont, mindegyik egy picit máshogy néz ki. Ez azért van, mert a gyártók úgy szablyák testre saját Android verziójukat ahogy akarják.

ma 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!