Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maradjak a vodánál vagy a...

Maradjak a vodánál vagy a telekom jobb?

Figyelt kérdés

Viszonylag régi ügyfél vagyok (normálisan fizető:) és a vodafonenál vagyok kb 13 éve csinálok én mindent ott :) előfizetek , eszközöket veszek meg részletre , vezetékes szolgáltatásaim vannak + extrák kb 100kp-t otthagyok havonta de ezzel nincs is baj. A bajom viszont azzal van hogy a vodánál nincs semmilyen hűségprogram és igazából olyan erős akció sem , 2 évente meg amikor hosszabbítani kell felhívnak de amikor a kérdést felteszem hogy miért hosszabbítsam meg (valami olcsóbb lesz stb) semmi válasz nincs , nyilván veszek eszközt így hosszabbítás lesz a vége mindig de nincs náluk semmilyen hűségprogram.


T nél úgy hallottam hogy van nem csak magenta 1 hanem havonta ahogy fizetsz úgy gyüjtheted a pontokat és a kedvezményed is úgy alakul, ez nagyon szimpatikus.


megéri váltani vagy várható hogy jövőre a ONE nál (régi vodafone) lesz valami hasonló kedvezmény?



ma 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A Telekomnál a Magenta kedvezmény csak akkor él ha minimum 2 azaz két vagy 3 vezetékes szolgálatásod van + legalább 1 mobil telefon. A Vodafone vezetékest nem ismerem! Viszont a Vodafone korlátlan mobil csomag olcsóbb mint a Telekom mobil. És a Vodafonál is van kedvezmény ha több mobil szolgálatásod van. Én a vodafonenál 4 mobil sim kártyára fizetek 30930 Ft-ot havonta amíg a Telekomnál 89700 Ft-ot havonta.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Telekomos vagyok huszon+ éve, és több mint 10 éve hűség nélkül.

"T nél úgy hallottam hogy van nem csak magenta 1 hanem havonta ahogy fizetsz úgy gyüjtheted a pontokat és a kedvezményed is úgy alakul, ez nagyon szimpatikus."

"A Kapcsolat pontok gyűjtése 2017. július 1-től lezárult, így ettől az időponttól már nincs ilyen lehetőség."

A Magenta moments programban van lehetőség gyűjtésre, de annak nincs köze a számlafizetéshez vagy összegéhez.

[link]

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!