Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra milyen vírusirtót...

Telefonra milyen vírusirtót érdemes letölteni?

Figyelt kérdés
arra gyanakszok hogy hackerek használják a telefonomat mert túl gyorsan merül és egy számsor elküldött egyik ismerősömnek a messenger amit nem én küldtem.
ma 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Semmilyet.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu, átverés a legtöbb ilyen program, még plusz RAM-ot is foglal a működése.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Felesleges a vírusírtó.

Inkább figyelj oda rá miket telepítesz, hova regisztrálsz, mikre kattintassz rá, kiknek adod meg a személyes adataidat.


Nálam Adguard dns, Brave Browser, Proton Mail teszi évek óta a dolgát. Mindenhová alias email címmel regisztrálok, nem a valódival. Külön sim kártyám van a magán és az online életemhez. Virtuális kártyával fizetek, nem az alap bankártyámmal és csak annyi pénz van azon is, amennyi éppen muszáj. Nem kattintok rá semmi gyanús Messenger üzenetre. Nem hiszem el a Facebook-on, hogy milliárdokat, iphone 15-öt nyertem. Stb..


A tudatos net és eszköz használat a legjobb vírusírtó.

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!