Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WhatsApp olvasási visszaigazol...

WhatsApp olvasási visszaigazolás, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Elküldtem egy üzenetet, később meg is jelent a 2db kék pipa az üzenet mellett, ezért feltételeztem, az illető elolvasta az üzenetem. Később kiderült, (legalább is, nekem ezt mondta) hogy nem olvasta, meg se nyitotta az appot. Mivel a elérhető állapot mindegyőnknél ki van kapcsolva, így megnéztem a kis "info" ikont az üzenetnél, ahol kiírta az olvasás időpontját is. Lehetséges, hogy valóban nem nyitotta meg az üzenetet, mégis megjelent az olvasási visszaigazolás? Arra gondoltam, hogy esetleg az értesítési sávot lehúzva megjelent a WhatsApp üzenetem is, amin tényleg átsiklott, de az app elolvasásnak vette. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

tegnap 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!