Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit takarnak a felújított...

Mit takarnak a felújított telefonok?

Figyelt kérdés
Làttam, hogy ezek 50-80ezerrel is olcsobbak körülbeklül , mint a teljesen új tàrsaik. Lényegében ezek hasznàltak? Telekom oldalàn néztem, 2 év gari van ràjuk. Vennétek ilyet?
ma 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Használtak, át lettek nézve és felújítva.

Nem vennék ilyet, mert minden hiba nem derül ki és semmi kedvem nincs cseréltetni.

Kiveszem az újat a dobozból és az új amortizálódik, ahogy én akarom.(és egészen más nálam egy 3 éves telefon, mint mástól mert én igencsak megvigyázom és szeretem az okostelefonokat)

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
ma 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem felujítottak, csak be vannak vizsgálva, hogy (nagyjából) minden jó-e rajta. Ha valami hibája van azt megcsinálják, általában utángyártott kínai alkatrészekkel. De így is egy csomószor hibás telefont küldenek.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes újszerű vagy kiváló állapotút választani. Ezekkel ritkán nyúl az ember mellé. Több ismerősöm is vett ilyeneket pl. a Rejoy-tól. Semmi bajuk, 90 % feletti az akksi. Az újszerűnek 99 - 100 %. Általában pár hetes / hónapos használat után lettek eladva. Vagy pár napos. Csak mivel ki lett bontva, a boltból el lett hozva, nem 400 ezer, hanem mondjuk 250. Múltkor láttak újszerű állapotban iPhone-t 60 ezer körül is. Ezek régebben megjelent példányok. Egyik munkatársam vett újszerű XR-t és nagyon elégedett vele. Más boltokban van olyan lehetőség, hogy csomagbontott / visszaküldött termékek olcsóbban.
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!