Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készülékre érdemes...

Melyik készülékre érdemes váltani Apple iPhone 12 Pro-ról?

Figyelt kérdés

Adott egy 4 éves Apple iPhone 12 Pro, amit már nyugdíjba küldenék, mert rossz az akku üzemidő, kicsit akadozik és nagyon melegszik (akksiban van 900 ciklus töltés, úgyhogy csoda hogy még működik). Helyette nézegettem az új 16-os szériát, ami szépnek szép, a dedikált kamera gomb nagyon hasznos, meg kicsit keskenyebb a kijelző körüli káva, de összességében ennyi. Nagyon drágák ezek jelenleg, Pro modellről Prora váltanék, de azért a fél milliós összeg szíven ütött (a sima modell is jó opció lenne, de a 60Hz-es kijelző 400 ezer forintért nevetséges). Másik lehetőség a 15 Pro, illetve a Max változata játszana, amelyben szinte minden megegyezik, a piacon lehet bontatlanul kapni 360-380 ezer forintért. Természetesen most is 4 évre vásárolnék telefont, nem vagyok az az évenkénti cserélgetős típus. Ti melyiket választanátok?

Köszi a válaszokat!



ma 20:40
A kérdező szavazást indított:
Apple iPhone 15 Pro
Apple iPhone 15 Pro Max
Apple iPhone 16
Apple iPhone 16 Pro
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
A sima 14-et vettem. Az is bőven kiszolgálja évekig az átlag felhasználót. Ami pedig a 60 hz-et illeti, jó nektek, hogy látjátok a különbséget. Nekem 1 hónapig be volt a kínain kapcsolva a 120 hz, de kikapcsoltam, mert semmit nem adott az élményhez, csak az akksit szívta. Ha a listából kéne választanom, akkor megelégednék a sima 16-tal. De ez én vagyok. Azt is csak jövőre venném meg, amint beesik 350 alá. Ennél többet nem adnék egy telefonra
ma 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
IPhone 16 pro max! Én azt rendeltem meg, k@rva jó!!😁
ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Részben egyetértek veled, nekem is a lélektani határ a 350-360 ezer egy telefonért. Jelenleg a lightningot azt már hanyagolnám, mivel minden eszközöm USB-C-t használ, így egy kábellel ellennék. A 60Hz önmagában nem zavar, de az igen, hogy 400 ezer forintért még mindig csak annyit kapnék. Illetve gazdaságosabb a 120Hz-es panel, mert 1Hz-re le tud menni ha olyan tartalmat nézek (pdf fájlokat olvasok nagyon sokat tanuláshoz). Játékra nem használnám, maximum szókeresőben merül ki. Kamera terén nagyok az igényeim, sokat fotózok, videózok.

Valószínűleg az iPhone 15 Pro Max mellett maradok, a nagy akkumulátor miatt, így 80%-osan tartva kibírja nap végéig és az akksi se degradálódik. Majd a méretet meg idővel megszokom, nem gondolom, hogy olyan nagy probléma lenne.

ma 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába a nagy akkumulátor a 15 Pro Max esetében ha az A17 nagyon sokat fogyaszt. Inkább 16 Pro Max, az nagyon sokat javult üzemidőben.
ma 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!