Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felpuffadt az aksi a telefonba...

Felpuffadt az aksi a telefonba, magátol fel tud robbanni?

Figyelt kérdés
Volt egy ios eszközöm, két éve a fiókban van, most elővettem és eszrevettem, hogy bár ugyan a képernyő nem kapott fizikai kárt, szétvan nyílva a készülék oldala, külföldön tartózkodom, otthon leakarom adni a szervizesnek, hogy csinálja meg vagy vegye be alkatrésznek, de nem mostanság megyek haza, lehet egy fél év múlva, ha úgy hagyom ahogy éppen kinéz akkor magától tud csinálni elektronikai tüzet? Nincs bekapcsolva.
ma 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár hogy őszinte legyek először észre sem vettem mi van vele, egyből be akartam kapcsolni, hosszan meg is nyomtam a gombot, nyilván nem reagált
ma 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak vele?
ma 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem robbannak fel a lítium-ion akkuk, hanem felgyulladnak.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Ki fog gyulladni. Dobd ki
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vissza nem fordítható kémiai folyamat indul el a puffadó akkuban. Fél évre nem hagynám magára, fiókban/szekrényben egyáltalán nem. Ha így tartod, tedd oda, ahol nem okozhat tüzet (a tűz a legszerencsétlenebb forgatókönyv, sok puffadt akku magában elvan sokáig)
ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os mégis hova tegyem ahol nem okozhat tüzet? Van ötleted? Nekem kéne szétszednem és kidobnom az aksit? Vagy mi legyen? Van ebbe egyáltalán olyan mérgező cucc aminek nem kéne a kezemhez érnie?
ma 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Tedd egy befőttesüvegbe vagy fémdobozba.

Amint lehet add le a helyi hulladékudvarban.

ma 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!