Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni szeretnék egy Huawei...

Venni szeretnék egy Huawei P30 Prot! Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezt a telefont néztem ki magamnak, iPhone XS-ről váltanék, mert majd 4 év használat után már nagyon elhasználódott benne az akku, egyébként nagyon szerettem. Előrelépés lenne a Huawei P30 Pro? Megéri még megvenni? Mi a véleményetek róla? Mennyire friss az Android rajta?

szept. 17. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga korában szuper telefon volt, most már nem éri meg.. régi android, amit még kapni esetleg, abban is 4-5 éves aksik vannak, felejtős
szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Egy iPhone ezerszer jobb
szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan visszalépés lenne a mostani telefonodhoz képest. Az XS sokkal tovább kapott szoftverfrissítéseket (talán még most is kap), viszont a P30-at már rég elengedte a Huawei, már nem is emlékszik rá. Már nem éri meg megvenni azt a készüléket, mert már egy 5 éves telefonról beszélünk. 2020-2021 körül, ha valaki nagyon ragaszkodott a Huaweihez, akkor még ajánlottam volna ezt a szériát, de 5 év távlatából már semmiképp. Válassz egy korszerűbb készüléket, a Samsung, a Honor, vagy a Xiaomi kínálatából, esetleg Motorola. Vagy vehetsz IPhone-t is.
szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként kap az XS még most is, mert most töltöttem le az iOS 18-at.
szept. 17. 12:00
 5/5 Gábor19... válasza:
Nekem 4 évig volt, tökéletesen megelégedtem vele. Gyors, gyönyörű képeket készít, formázható a menürendszere.
tegnap 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!