Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónál a...

Melyik szolgáltatónál a legolcsóbb az internet?

Figyelt kérdés
Budapesten szeretnék internet szolgáltatást, de nem nagyon látom át melyik éri meg a legjobban. Esetleg ha valaki a közelmúltban szétnézett a szolgáltatóknál, hogy hol ajánlják a legolcsóbb megbízható internetet otthonra, a segítségét nagyon köszönöm.

szept. 15. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt nem minden címen érhető el minden szolgáltató szolgáltatása, úgyhogy keress rá a címedre, hogy ott milyen szolgáltatók érhetőek el.

Másrészt pedig számokat kell összehasonlítani... ehhez is segítség kell?

szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk vodafone van, semmi gond nincs vele. nem limuzinnal vagy taxival megyunk a sarokra vizert, szoval nem elunk nagy labon. vannak jo lehetosegek, csomagok szerintem, kihasznaljuk oket. Valaki a telekomra eskuszik, valaki a yettelre. Lehet valamelyik kemenyebb gyorsabb, valamelyik gyengebb, nekunk eleg gyors igy is a vodafone. Masok szervert futtatnak telekomon vagy pont vodafoneon vagy yettelen.


At kell nezni oket, csomagok, esetleg felhivni oket felvilagositasert mert tudnak azert hamukamukazni az oldalokon a leirasban, de meg az ugyintezo is felre tud beszelni mert magabiztosan beszel arrol amirol o sem tud, majd jon a szerzodes es ott kell atnezni szepen a dolgokat, ha kell a munkaideje alatt vegig olvashatod, belekerdezhetsz. Ugyet intezel, az az o dolga hogy turelmetlen meg idegesito. En mindig atnezem nagyon alaposan mit irok ala, mert igaz 1x irtam roviden atolvasva a dolgok es ugy beb*sztam, hogy neztem miert fizetek ennyit? Na es atneztem otthon a dolgot es ugy derult ki. Azonnal modositottam, es azota olyan alaposan atnezem amennyire lehet, belekerdezek helyben, telefonon, emailban tokmindey, hogy mi ez, elkerem a nevet mint hivatkozas, hogy o mondta, hogy azert vallaljon felelosseget is amit mond. Szoval korulmenyes a dolog, de eleg sokszor korrekten leirjak mi a helyzet. nem kell felni ettol csak ha nagy osszegekrol van szo (relativ) akkor erdemes beleszurni a tut is a szemukbe, de azert erzestelenitve.

szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly mobil szolgáltatásod van, akkor lehet, hogy jobban megéri ugyanannál a szolgáltatónál előfizetni az otthonira.


De ezt neked kell tudnod, hogy az adott helyen milyen lehetőségeid vannak.

szept. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne az ár döntsön, mert a szolgáltatás sebessége és minősége nem mindegy!

Attól függően, hogy mi elérhető nálad:

Digi > Telekom > Vodafone > bármi más

szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!