Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Iphone-t akarok vásárolni...

Ha Iphone-t akarok vásárolni hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Iphone 8asom van, már nem valami fürge. akarok egy újabbat amin van frissítés, nagy tárhellyel rendelkezik és jó pár évig használható. Nem kell hogy a legújabb 15 legyen.


Ezt ami van egy használt kereskedésből vettem, de rendesen átvertek vele. A külső hangszóró nem működött, előtte egy 6ost vettem, de garanciában nagy nehezen erre kicseréltettem, most kb 3 éve nyüstölöm, szeretem, de nem akarok erre költeni. amikor persze garancia időn belül próbáltam a kereskedőt megkeresni, rám nyomták a telefont. Már gondolom elegük volt belőlem.

Nem akarok ilyen zug emberekhez menni telefonért még egyszer. Mégis honnan érdemes normális Iphonet vásárolnom?


szept. 14. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
apple.com vagy ha a fizikai boltokat szereted akkor iStyle
szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
iStyle
szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hivatalos telefonüzletből.

Vegyél egy 13 ast, részletre, garanciával. Nem szabad használtat venni, más lehurbolt dolgát mert semmi garancia rá, kidobott pénz és hibás is, amint látod!

szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
#3 Ne vegyél részletre semmit.
szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

3. Ha valaki nem tud 1 öszegben megvenni egy mobiltelefont, az ne vegyen olyan mobiltelefont. Szerintem ez tök alap dolog.


Amúgy meg én a Hardveraprón venném egy jó értékelésű eladónál. Újonnan meg egy nagyobb áruházból. Mondjuk az Aqua.

szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5# hardveraprón átvernek értékeléstől független. ugyan ott vagy mintha egy műbörkabátos cigánytól vennéd jófogáson. Tele van átveréssel az oldal, ezt azért nem látod mert az nem kaphat negatív értékelést vagy tiltás aki előfizetést vesz vagyis a "sok pozitív" értékeléses majmok.
szept. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Normális üzletből szeretnék venni. Tehát élőben, nem neten rendelni. Hova érdemes menni, mondjuk Pesten?
szept. 15. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

iStyle

szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az nem csak online? Van normális üzletük?
szept. 15. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Van több üzletük is.

[link]

szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!