Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik használt telefon eladó...

Melyik használt telefon eladó oldal biztonságos?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat írjatok ahonnan már rendeltetek. Köszönöm.

szept. 9. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hardverapró.
szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahol magánszemélyek hirdethetnek, ott nem az oldalnak kell megbízhatónak lennie, hanem adott eladónak. A fent írt Hardveraprón, vagy a hasznaltalma.hu oldalon pl. vannak olyan eladók, akik több száz pozitív és semmi negatív visszajelzést nem kaptak, tőlük nyugodtan rendelhetsz. Garanciát viszont nem biztos, hogy kapsz rá, azt kereskedés ad (bár ők többnyire hirdetnek a különböző hirdető oldalakon is, és beleírják a hirdetésbe, ha van).


Én két helyről rendeltem, és jók a tapasztalataim, az egyik a novaphone.hu, a másik a rejoy.hu.

A Novaphonetől egy Samsung mobiltelefont és iPad-et is rendeltem. Mindkettőt hibátlan állapotban, és tökéletes akkumulátorral kaptam meg, ráadásul elég kedvezőek az áraik. Alapból 3 hónap garanciát adnak, ami maximum 1 évre bővíthető. Ez nagyban csökkenti annak az esélyét, hogy rossz készüléket kapj.

A Rejoytól egy iPad-et rendeltem. A nagyon jó állapotot választottam, és tényleg olyant kaptam, minimális használati nyomok vannak rajta, tényleg szép. Ők 2 év garanciát adnak minden termékükre, ami szerintem elég erős érv mellettük (és ezért választottam őket, mert egy drágább készüléket vettem). Azt mondom, hogy 2 év alatt reális esélye van egy meghibásodásnak, különösen használt műszaki cikk esetében, így ennél nagyobb bizalom és biztonság nem is kell, mint az, hogy 2 éven belül bármi baja van, akkor javítani vagy cserélni fogják.

szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az ujakra sincs mar garancia vagy ne vegye komllyan. En telefonom frissites utan minden luxusfunkciojat elvesztette. Pedig uj. A fidesz mindegyiket lebutitja es most nem hasznaltsm nevet.
szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztosan van több biztonságos oldal is, ahol még lehet hogy garanciát is kaphatsz. Én legutóbb a Vaterán vettem használt telefont a gyerekemnek, igaz hogy garanciát nem kaptam, de olcsóbban kaptam meg. Van vevő védelem, így ha valami gond lett volna visszakaptam volna a pénzem.
szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!