Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha messengeren törlök egy...

ASegélyember kérdése:

Ha messengeren törlök egy kérdést azt látja a másik?

Figyelt kérdés
Jó furán hangzik de nem úgy gondoltam. Ha törlök egy üzenetet akkor a messenger küld értesítést róla a másiknak, feldobja, vagy nem is veszi észre csak ha megnézi a beszélgetésünket? Mert ugye van hogy feldobja hogy törölt üzenet de azt csak akkor ha épp akkor írta az illető, de nem tudom, hogyha napokkal ezelőtt írtam feldobja e neki külön. Egyébként meg se nyitotta azért akarom törölni. Bocsi ha nem volt érthető.

szept. 7. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed helyén "törölt üzenet" szöveg mindig ott lesz, és szinte biztos, hogy rá is kérdez az illető, hogy mit töröltél. Amúgy bukó, hogyha az illetőnek van okosórája, mert onnan nem tudod visszavonni, és ott el tudja majd olvasni a kérdésed.
szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából azért törlöm mert látszólag nem érdekli engem meg idegesít hogy hiába várom rá a választ. Az se baj ha làtja mert nem gáz az üzenet pont ezért rossz érzés hogy meg se nézte. Főleg hogy nagyon nem ilyennek ismertem meg.
szept. 7. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg látta, mert ugye a telefonon az üzenetértesítést lehúzva is olvasható, csak nem kapsz rá visszajelzést.

Nekem is van ilyen ismerősöm, hogy átment full bunkóba, még a láthatóságot is kikapcsolta, hogy azt kamuzhassa, hogy ő mostanában ritkán használja a messengert.

szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor ha én teszem ezt valakivel akkor rosszul érzem magam. Milyen jó hogy az ilyen emberek, mint én kapják mindig ezt…..főleg hogy korábban meg teljesen más dolgokat írt amiket így már nem is érzek igaznak.
szept. 7. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is a volt szerelmem csinálta. Ő mondjuk azért néha még visszaírt, de folyton csak ígérgetett, aztán mindig volt valami mondvacsinált ürügy amiért elsumákolta, hogy találkozzunk. El kell engedni, mert csak neked lesz rossz.
szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát itt nem szerelmes sztoriról van szó ez ennél sokkal bonyolultabb. A kedvencem a nem értem rá megszólalás amivel ilyenkor jönnek. Mintha nem lenne 20 másodperce visszaírni…
szept. 7. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!