Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen online kapcsolat kell...

Milyen online kapcsolat kell a "Packeta" csomag átvételéhez?

Figyelt kérdés

Tudomásom szerint a Packeta csomagautomatánál GPS és Bluetooth kapcsolat elég az azonosításomhoz!

Első átvételemnél segítséget kellett kérnem mobilnet megosztásban, mert a telómon nincs net előfizetés - amit a Packeta mégis megkövetelt! Azóta csak ez a kettő kell, vagy megint belefutok egy net "kéregetésbe"?



szept. 6. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted hogy tölti be a felhasználódhoz kapcsolódó csomagokat az app?
szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne packetába rendelj és akkor nem kell netet kéregetni.
szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindig akad olyan (kifütyült szavak), akik semmit nem segítenek, nem is értik a kérdést, de okoskodnak!

1. Bluetooth kapcsolattal is lehet internetet megosztani! A Packeta követel Bluetooth kapcsolatot és ő eleve kapcsolatban áll a hálózattal, vagyis ő is képes lenne netet bizosítani. E-mailban ad egy ideiglenes jelszót, amivel beenged! De nem teszi!!!

2. A Temu önkényesen a Packetát használja, így nincs választási lehetőség! Még a helyszínt is ő szabja meg!

Na, "anonim" segítőkém? Dereng már valami?

szept. 7. 05:27
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Tudom hogy működik a packeta, nem kell a cinizmus, azt hagyd meg a macskádnak!

1. Az automatának nem az a dolga hogy neked internetet adjon.

2. Nem írtad hogy szemetet rendelsz a kínaiaktól, feltételeztem valami normális webshopból rendelsz.

3. vegyél mobilinternetet. Nem tudom melyik szolgáltatónál vagy, úgyhogy nem írok ötleteket, mert azért is le leszek cseszve. Csak egy példa: a telekomnál van ingyenes 50MB-os adat is. De néhány100 forintért lehet kisebb mennyiségeket vásárolni.

szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez ilyen, nem tudsz mit vele kezdeni. Pár fillért megspóroltak a kijelzőn, ezért szenvedni kell vele. Ha nem tetszik, akkor ne használd a Packeta rendszerét. Én sem teszem.
szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

0. nincs macskám

1. az automata már csak a "kirekesztés" miatt is választhatna más kapcsolati módot net+bluetooth+GPS+mianyámtyúkja helyett úgy, ahogy a fél tucat többi! (önagyonbiztosítás???)

2. azt a szerszámkészletet részenként összevásárolva tízezrekbe került volna. Képzed, nem "kerítésvasból" van, hanem olyan rozsdamentes acél, ami a reszelőt is karcolja! Biztos csak azért kaptam kifogástalant, mert első vásárlójuk vagyok.

3. egy "gagyi" cucc átvétele okán nem fizetek elő még egy netre! Nem is szoktam leszegett fejjel a "telómba bámulni", vagyis ezután se lesz mobil netem. Ami a "telónak" kell, azt megkapja a saját otthoni wifi hálózatomtól. Ha újból vásárolnék "gagyit" a temutól, az csak packeta nélkül lehet.

A packetát egyszer magam választottam - vesztemre! Soha többet! Most a "gagyi" temu varrta a nyakamba.

A packeta "ládika" melletti üzletnek már a tökén jön ki a sok net "kéregető" - vagyis tömeges az eléggé el nem ítélhető netmentes teló tulajdonos! Nem mindenki bámul bele reggeltől estig Rh+ ábrázattal!

Részemről nincs tovább! Köszönöm a segítőkészséget.

Ez a bejegyzésem örök időkre itt marad, mert nem lehet törölni. Na, bumm...

szept. 8. 08:31
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Jó, akkor hívd fel a Packeta ügyfélszolgálatot, és kérd meg, hogy szállítsák át a csomagodat a legközelebbi személyes átvevőpontra, mert automatából nem tudod kivenni okostelefon hiányában.

Tádámm!

szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez annyira "eccerű, életszerű, óccsó", hogy rendszeresíteni kell!

Kevés újabb (és újabb) költség egy szar kifizetett csomagért, kis "mesterséges intelligencia bla-bla-bla", - hívtam őket - anyázás és lerakás... E-mail írás - és kint is vagy a határidőből! Tényleg köznapi metódus...

Net "koldulással" megoldottam! Packeta meg részemről megy a pokolba!

szept. 8. 10:29
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Tehát azért lettem lepontozva (2) mert te egy gyöpös, elmaradott ember vagy... értem. De azért netről renelgetsz... Meg bunkóskodni a gyakorira ide tudsz jönni...

Ahogy 7-es mondja: mi a francnak nem olyan csomagpontra kéred a szarjaidat ahol személyesen tudod átvenni????

1000 féle lehetőséget van csomag átvételére. De neked sikerült az az egyetlen egyet kiválasztani amelyik neked nem jó és ezért most mindenki más a hülye. Szerintem telefonálj be az ATV fórum műsorba, ott megtalálod a lelki társaidat :D

szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Te szerencsétlen! Elolvastad azt, amire válaszolsz?! Kérd meg, hogy olvassák fel neked. Lesír az írásaidról, hogy ha el is olvasod, amire válaszolsz, akkor se vagy képes értelmezni!

Olvassuk együtt: (te meg szótagolj: Most a ga gyi te mu varr ta a nya kam ba a pac ke tát). Menni fog? :-)

Nem szoktam ATV-zni, hiába probálsz már politikailag megsérteni! Nem mindenki más a hülye...

A lepontozva = 3

szept. 8. 16:35
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!