Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 miért csinál csúnya...

Iphone 13 miért csinál csúnya képeket?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami beállítás amit meg kellene néznem? Annyira nem értek hozzá, de egy Samsung s20 után nagy csalódás pedig a vélemények mást mondanak.

szept. 3. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Vedd a 16.
szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Mert a Samsung túlszaturálja és utána nem tűnik annyira szépnek.

Pedig sokkal természetesebb képet lőnek áltagban az iPhone-ok.

szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Hogy érted hogy csúnya? Mi a baj velük?

Lehet csak az amit a 2-es írt.

szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kaphatunk néhány tesztképet?

Új a telefon vagy hasznltan vetted?

szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
ájfónt akartál, ezt tudja ez a túlhájpolt ipari hulladék...
szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
2# Az iphone minden csak nem természetes 😂😂😂 Instagramra való erősen feldolgozott képeket tud lőni
szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a gond, koszos volt a lencse, ujjlenyomatos. Megtisztítottam egy mikroszálas kendővel, és egyből szebb képek születtek.

Samsungról váltottam én is iPhone-ra.

A Samsung is tudott igen jó képeket lőni, csak Pro módban kellett használni.

szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teszt képeket mutathatnál, meg esetleg egy-két szót ejthetnél a telefonról is. Pl. sérült-e? Most vetted? Újonnan vagy használtan? Sérült és/vagy koszos a lencse? Van bármi gyanús körülmény? Egy S20-nál jobb képeket kéne csinálnia.
szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Az iphone 12-nél jobb képeket tudtam csinálni egy S20-al (Nappal). A 13 viszont újabb, szóval nem kéne hogy rosszabb legyen. Nem karcos a lencse? Egyébként nem csak zoomoláskol csúnyák a képek? Mert ugye nincs benne zoomkamera és az S20-ban van. Normál látószögnél áll fenn a probléma?


Okosoknak üzenem, hogy sem a Samsung, sem az Apple képei nem természetes hatásúak. Tudjátok mi lő természetes fotókat? A SONY! Ahhoz képest mindkettő túlszaturált.

szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
#5 De irigy valaki 😂
szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!