Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom átvinni az...

Hogyan tudom átvinni az adataimat androidról iosre?

Figyelt kérdés

A régi androidom annyira tropa hogy bekapcsolni se tudom és így nem tudom átvinni az adataim (alkalmazasok stb.) az új iphonomra

Lenne erre valamilyen megoldás?



szept. 2. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha google fiókban szinkronizálva vannak, akkor egyszerű.

Ha nem, akkor mi sem tudunk segíteni, szervizben talán tudnak.

szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha bekapcsolni sem tudod, akkor mégis milyen választ vársz?

Ha felhőbe szinkronizálva van minden, ahogy kb. 10 éve működnie kéne mindenkinél, akkor semmi teendőd nincs, ugyanúgy le tudod szedni iOS-re is.

Ha nincs felhőbe szinkronizálva és semmi létfontosságú nem volt a telefonon, akkor vállat kell vonni és a következő telefonon már összelőni a kismillió felhőszolgáltató közül valamelyiket.

Ha létfontosságú dolog is rajta maradt, akkor mehetsz adatot menteni sok tízezerért egy szervízbe.

szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!