Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenképp aksicsere kell az...

Mindenképp aksicsere kell az Iphone készülékembe?

Figyelt kérdés
Új szokása a telefonnak, hogy kikapcsolgat magától, valószinüleg aksihibás. Alapból már csak 70% volt az akukapacitása. Mindenképp cserére szorul, vagy van valami más megoldása, hogy ne kapcsolgasson ki, meg össze vissza mutatja a számokat, hogy hány százalékon van.

aug. 28. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz az aksi mégis milyen más megoldás lenne?
aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van a lakásban egy kiégett villanykörte azt meg tudod javítani?

Na az elöregedett akkumulátor is ilyen. Csak a csere segít.

De azt is minél előbb csináltasd meg mert a végelgyengülésben kimúló akkumulátor felpúposodik és szét fogja nyomni a telefont. Ha nincs szerencséd eltöri a kijelzőt vagy más fontos alkatrészt.

aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 már felpuposodott
aug. 28. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy semmi, ha 70%-os akkuval megvettél egy telefont és nem cseréltettél egyből akksit!
aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy így vettem? Én vettem újonnan amikor kijött az IPhone 13 pro. Azóta amortizálódott le mióta kijött ennyire.
aug. 28. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt durván használtad akkor ha ennyi idő alatt így leamortizáltad az akkumulátort.

Mindegy, cserélni kell más megoldás nincs.

aug. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ki mondta hogy így vettem?"

Te magad:

"Alapból már csak 70% volt az akukapacitása."

Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy 70%-os akkuval vetted.


Egyébként tényleg nem tudom, hogy sikerült így kicsinálnod az akkut, amikor az Apple vizsgálata szerint legalább 800 töltési ciklus kell átlagosan, hogy 80% alá csökkenjen az akku (akkor már cserés). A 800 ciklus meg normális használattal 4-5 év!

aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!