Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet baja egy androidos...

Lehet baja egy androidos mobilnak vagy magának a led-nek attól ha állandóan világít?

Figyelt kérdés
aug. 27. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen LED? Kijelzőre gondolsz?
aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Világítás
aug. 27. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszú távon igen.

Amúgy nem.

aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ez a hosszútáv mégis ami már árt neki?
aug. 28. 06:26
 5/9 anonim válasza:
Használattal kopik az is. A led is kiég idővel. Viszont én nem aggódnék ezen. Egyfelől cserélhető szervizben, másfelől hamarabb cseréled le a komplett készüléket.
aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem vagyok szervizes, de szerintem ez nem lehet gyakori probléma. De nem értem milyen felhasználó az, aki a nap 24 órájában folyamat bekapcsolt kijelzővel használ telefont? Akksi hamarabb tönkremegy.
aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Ő a 'vaku'-ra gondolt, nem a kijelzőre.


Legalábbis gondolom én, azért kérdeztem (#1). De a "Világítás" válasz után sem volt sokkal egyértelműbb, tehát még mindig kicsit a "vakon tapogatás" szitu van.

aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7:értem, bár nem tisztázta, de az is minek égne fullban?
aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor is tönkre megy az akksi halk és bent folyamatosan töltőn van
aug. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!