Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi miatt nem tudom messengeren...

Mi miatt nem tudom messengeren keresztül megnezni a profilját és miért nem látom mikor volt fent utoljára?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm akinek írtam egy messenger üzenetet azt írja kézbesítve amikor utoljára néztem 22 órája volt fent, azóta már eltett pár óra, úgyhogy túl van a 24 órán ha azóta sem volt fent. Jelenleg nem látom mikor volt utoljára elérhető és ha rá megyek az i re akkor csak a hang, videohívás, némítás van ott az hogy ezen keresztül megtudjam nézni a profilját nincs. Fb rá kezestem meg van a profilja nem függesztette (mert akkor nem szokott ott lenni).

Lehetséges hogy lekorlatozott? Vagy mi okozza ezt?



aug. 25. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Az elérhetőséget be lehet állítani úgy hogy mások ne lássák mikor vagy elérhető. Lehet ő is beállitotta és akkor nem villan fel a zöld pötty mégha fent van is.
aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazad van ez is egy lehetőség.

Van esetleg valami tipped arra, hogy miért nem tudom onnan megnezni a profilját? Mindenki másét megtudom

aug. 25. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

"Van esetleg valami tipped arra, hogy miért nem tudom onnan megnezni a profilját? Mindenki másét megtudom"


Nem tiltott le véletlenül?

aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Vagy még egy ötletem van: biztos, hogy van még facebook profilja? Elvileg most már nem kötelező a Facebook profil ahhoz egy ideje, hogy legyen Messengered is.
aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha Facebookon keresek rá akkor látom, úgyhogy biztos hogy van profilja és emiatt biztos hogy nem tiltott le, akkor azon keresztül se látnám.

De érdekes mert ma reggel megnéztem, most ott van 🤔

aug. 26. 06:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!