Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol raknak fel telefon képerny...

Hol raknak fel telefon képernyővédő fóliát Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy hol van olyan üzlet vagy egy nagyobb áruházban(pláza, forum, tesco stb.)pult Debrecenben, ahol jó minőségű (üveg)fóliát raknak a telefonomra max 10-12e forintért? Telefonom: Motorola Moto G31


A válaszokat előre köszönöm!



aug. 24. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Minden media marktban raknak fel.
aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Tesco valami telefonos bolt, nemtudom a nevét.

Most vettünk ott telót a feleségemnek és lecseréltettem a gyári fóliát üvegre. (vagy mittudom én miből van)

Az enyémen nincs semmi 6 éves és egy karc sincs rajta...

Ilyen könyvszerű tokot használok.

aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-esnek válaszolok:


Szia! Hát az a helyzet, hogy amikor kerek egy éve vettem ott a mostani telom, akkor felajánlották hogy 7 ezer valahányszáz forintért tesznek rá nem üveg, hanem sima fóliát,én ezt elfogadtam. Egy évet nem bírt ki, ugy július eleje fele kezdett felválni.

aug. 24. 23:03
 4/9 anonim válasza:
Szia! Tudom ajánlani a firstphone-t Tescoban is van pláza alsó emeletén forumon első emelet és rögtön balra. Én is Debreceni vagyok írj ha kérdésed van
aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma bementem a plázába a first phone-ba(köszi 4-es ;))és sikerült feleannyiér üveg fóliát rakatni. Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat!
aug. 27. 16:50
 6/9 anonim válasza:
Konkrétan mennyi lett a feleannyi?
aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nincs mit, örülök ha segíthettem ;)
aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os nak válaszolok:


3500 ft kereken

aug. 28. 00:20
 9/9 anonim válasza:
köszi :)
aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!