Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 Pro-nál a 60hz-ra...

IPhone 13 Pro-nál a 60hz-ra korlátozáskor le fog tudni menni 10hz-ig?

Figyelt kérdés
Tehát ha az alapból 120hz-s kijelzőt leszedem 60-ra, akkor beáll fix 60-ra és úgy fog menni minden, vagy ugyanúgy le fog tudni menni 10hz-ig? Csak mert a 120 nekem sok, engem zavar, de azért az üzemidő spórolás sem jönne rosszul, ha csak 60 és 10 között változna.

aug. 21. 17:50
 1/5 anonim válasza:
36%
ez a beállítás a maximális képkockaszámra vonatkozik kevesebb mindig lehet bármekkorára állítod, de ha az üzemidőn akarsz javítani akkor mindenféleképpen vedd le attól meg hogy lemegy 10 hertzre nincs félnivalód ha csak nem genshin impactezel vagy fortniteozol max grafikán
aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam mobilon játszani, szóval azzal nem lesz gond!

De azért köszönöm a választ!

aug. 21. 19:28
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
37%
Hol lehet állítani a képfrissítést?
aug. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Beállítások – kisegítő lehetőségek – mozgás – ott pedig a legalsó, képkockakorlátozás kell

aug. 22. 08:51
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
37%
👍..
aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!