Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonon egyedi...

Xiaomi telefonon egyedi csengőhang beállítása névjegyhez?

Figyelt kérdés
A 3 pöttyel felül próbálkoztam, de az nem működik.

aug. 21. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen típus?
aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
redmi note 12 pro 5g. Az egyedi csengőhangot sem tudom beállítani. Soha nem volt Xiaomi telefonom, nagyon nyögvenyelős itt minden.
aug. 21. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Melyik felső 3 pöttyel próbáltad?

Ott meg sem jelenik a csengőhang beállításának a lehetősége?

Vagy beállítod, de nem működik? (Ez esetben próbáld meg újraindítani a telefont - kikapcsolod, majd bekapcsolod.)

aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A névjegyeknél is próbáltam egy adott névjegynél, a beállításoknál is ahol meglehet nézni az egyedi csengőhangokat is. Be van állítva, de nem az szól. Újra indítás is meg volt, kikapcsolás is.
aug. 21. 19:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Csoportoknak lehet egyedi csengőhangot adni, nem egyenként mindenkinek. De ha csinálsz egy olyan csoportot, amiben csak az a bizonyos ember van, akkor már működik.
aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Tényleg kiakasztó... ott vannak és nem működnek.


#5 Milyen csoportok? Hagyjuk már

aug. 21. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam angolul fut:

Contacts - My groups - kiválasztod a csoportot - alul: Ringtone

aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez Redmi 4X volt.


Egy újabb xiaomin meg rámész arra a névre, akihez egyedi csengőhangot akarsz rendelni, és aztán a három pötty fent - csengőhang. Ez valami Note 12 Pro+ vagy ilyesmi.

aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Úgy is csináltam.
aug. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!