Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok mindent visszaáll...

Hogyan tudok mindent visszaállítani a telefonon?

Figyelt kérdés

Huawei telefon, hangerő fel+kikapcsoló gombot nyomtam, viszont így is kér olyan email címet, ami korábban szinkronizálva volt a telefonnal. Megadtam az email címet, jelszót, de azt írja ki,hogy az egyik tulajdonosi fiókkal lépjek be.

Szóval tök megakadtam. Van valami funkció,amivel full le tudom törölni a telefont?



aug. 21. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Lopásgátlás és biztonság a célja ezzel a Googlenek. Ha több fiókkal és bevoltál jelentkezve akkor a fő fiókkal jelentkezz be újra elsősorban.


Legközelebb valászd le a Google címet a telefonról mielőtt újrarakod, ha ez lehetséges.

aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogyha az nincs meg? Ez egy használt telefon. Amikor megkaptuk, akkor csináltam rajta valamit, ilyen gyári visszaállítást, saját Email címmel léptem be. Működött is. Aztán a gyerek valamit csinált rajta, mára kért már jelszót valami frissítéshez. Úgyhogy fogtam magam, és jött ez a hangerő fel plusz kikapcs. És azóta kéri a tulajdons email címet 😭😅
aug. 21. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utoljára használt Google fiókkal kell bejelentkezned. Mint írták is, lopásgátlás, ha ellopják, így nem tudják használni. Ma már minden androidos készüléknél alap funkció. Nem tudod megkerülni, ha nem tudsz belépni ebbe a fiókba akkor nem fogod tudni használni.
aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a te e-mail címedet nem fogadja el, az azt jelenti, hogy a gyerek kitörölte a fiókot a telefonból, és belépett a sajátjával.

Ezzel a fiókkal tudod feloldani a készüléket.

Ha ő sem tudja, akkor vedd el az övét és használd addig, amit eszébe nem jut.

aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Van valami funkció,amivel full le tudom törölni a telefont?"

Alaplap-csere.

aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahh, köszönöm mindenkinek, sikerült a telefont újraéleszteni
aug. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!