Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon egy 6/128gb poco x3...

Darklord88 kérdése:

Vajon egy 6/128gb poco x3 prot mire lenne érdemes cserélni ami tudásban árban hasonló kategória?Antutu listát nézegetve még mindig tűrhető telefon 3 év után is 99. helyen van.Mik azok a telefonok amik hasonló tudásúak?Talán galaxy s20?

Figyelt kérdés
aug. 18. 06:50
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

miert cserelned le az alapjan valasz, van modernebb szoftver es/vagy hardver tamogatas


erdekes ha jol latom kozvetlen utobb gyengebb x4 pro 5g


miert adtak le lecet?

aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem :D
aug. 18. 07:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem x6 pro van.

Arra például le lehet cserélni... 🙂

aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én nem lecserélésről kérdezek hanem elcserélésről azért kérdezek hasonló tudású/árú telefonokról
aug. 18. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:
De minek elcserélni egy másik régire?
aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Két dolog miatt gondolkodom rajta.1 mivel másba akarok pénz bepótolni a ráfizetésből .2 sok poco alaplaphibássá válik és félek ,hogy bekövetkezik nálam is.
aug. 19. 05:13
 7/10 anonim ***** válasza:

"mivel másba akarok pénz bepótolni a ráfizetésből *


Mennyiről beszélünk? 10.000Ft-rol? 🤔


Nem érdemes foglalkozni vele.

aug. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de az alaplaphiba lehetősége akkor is fennáll.Már közel 3 éves teló sajnos és ezeknél sokan írták ,hogy kampec lett neki 1-2 év után.Attól is tartok
aug. 19. 06:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval valakit át akarsz verni vele? 🤔
aug. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne átverés?Vagy bírja vagy nem.... Ha mától vesz használtan valami az se biztos ,hogy tovább bírja.
aug. 19. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!