Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hónap múlva lejár a P30 Pro...

1 hónap múlva lejár a P30 Pro garanciája. Ki akarom csinálni az alaplapot hogy kapjak új telefont cserébe. Szerintetek hogy csináljam? Arra gondoltam egy 24 voltos trafoval feltöltöm az tuti kicsinálja

Figyelt kérdés
aug. 17. 15:03
 1/9 Szirty ***** válasza:
100%

És miért lesz jobb neked egy ugyanolyan, de másik P30 Pro alaplap az előző működő P30 Pro alaplap helyett?

Megpenészedett vagy mi?


Mellesleg elég nagy patkányság amit tervezel...

aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De gáz a kérdező🤣🤣🤣
aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Valami gondod van vele?

nem tudnad eladni mert hibas?

mert eleg oreg sajat magadnak belole egy ujabb minek?

gari nem nullazodik le

aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ütődött. Úgyis látja a szerviz ha szétszedik hogy nem magától ment tönkre
aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan teszed tönkre, arra nem érvényes a garancia. Most pedig, hogy kiírtad egy nyilvános helyre, tudni fogják. Hülye gyerek ;)
aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű kicserélni. Körülbelül fél évet vártam mire küldtek egy papírt hogy cseréltessem ki az üzlettel ahol vettem. Persze a telefont lenyelték. Nos, kértem a webshoopot hogy itt az igazolás cserére és baxtak rám. Újabb fél évig leveleztem velük mire végre erős nyomásra küldtek egy újat. Annyira újat hogy látszott hogy nem használt de képernyőcserés volt a telefon.
aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol vettél garanciás P30 Pro-t? Ezer éve nem találok.
aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
villamos sínre teszed, azt nem szereti az alaplap
aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szirty ***** válasza:
100%

"villamos sínre teszed"


Attól semmi baja nem lesz.

aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!