Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 telefonomat le...

Iphone 13 telefonomat le öntöttem vízzel, mit csináljak most vele ? Lesz valami baja tőle? (Eddig minden ugyanúgy működik rajta)

Figyelt kérdés
aug. 17. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Vízálló…
aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
10%
A shortcut applikációban (ami alapból a mobilon van) van olyan funkció hogy water eject
aug. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Nekem is ilyen készülékem van. Én már ejtettem bele medencébe többször is. Baja nem volt ugyan úgy működött mint azelőtt, csak nem tudod tölteni utána míg ki nem száradt a lightning csatlakozója. Nekem kb fél napba telt.
aug. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha elolvastad volna a specifikációid a szarodnak, akkor tudnád, hogy vízálló...
aug. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ez nem egy troll kérdés, akkor egyből látszik, hogy csak megvetted a telefont, de nem olvastad el, hogy mit tud! A legmagasabb vízálló minősítésű, IP68-as, ami a legtöbb mostani és pár éves iPhone-nál is ugyanazt jelenti: max. 6 méter mélységig és egyszerre max. 30 percig ellenáll a víznek (csak tiszta, édes víznek)

Szóval semmi baja nem lett, de ezt láthatod is, abból hogy működik, mert ha nem lenne vízálló, akkor sehogy nem tudnád most használni, mert leöntés után azonnal kampec lett volna!

aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!