Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 9 telomban...

Samsung Galaxy Note 9 telomban van kékfényszűrő? Érdemes ezt bekapcsolni, mennyiben jó ez a szemnek?

Figyelt kérdés
Én csak azt vettem észre, hogy ha bekapcsolom, a kijelző kicsit halványabb, kicsit sárgás lesz

#Samsung #Kék fény szűrés
aug. 7. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem jó vagy nem jó a szemednek, mindössze annyi lenne a funkciója, hogy lefekvés előtt kevesebb kék fény jusson a szemedbe és ettől kevésbé boruljon fel a természetes alvási ciklusod. Elvileg a kék fénytől a szervezeted azt hiszi, hogy még nappal van és kevésbé leszel álmos akkor, amikor kéne.


Nappal semmi értleme sincs használni, ha van rá lehetőség, akkor esetleg egy időzítőt érdemes rá tenni, hogy mondjuk automatikusan este 8 és reggel 8 között ebben a módban legyen.

aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi értelme, nem ettől fogsz jobban vagy rosszabbul aludni.
aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes bekapcsolni. Nekem is hasonló telefonom van és minden este bekapcsolom, automatán működik, nincs vele semmi. Idővel észre sem veszed, hogy be van kapcsolva, semmi extra, kellemesebb, nyugodtabb érzés ránézni a képernyőre - ha már muszáj :)
szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!