Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nemrégiben leejtet...

A telefonom nemrégiben leejtettem és a képernyő össze vissza villogott, néha adott képet normálisan. Viszont ma este érdekes módon egyszer csak azt írta ki(képernyő villogva) hogy: "az eszköz bootloaderre zárt". Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mozgok rutinosan a készülékek ügyében, de ez mit jelent? nemtudom feloldani a készüléket adatvesztés nélkül? Képernyőcserére lesz véve a telefon. Igazából mi teendőm van? Xiaomi note 9 a telefon

aug. 5. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A bootloader gyári állapotában valóban zárt. Hogy ezt miért közli veled, azt nem tudom :) Hosszú powergomb nyomásra nem reagál vagy recovery nem elérhető?
aug. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

"egyszer csak azt írta ki(képernyő villogva) hogy: "az eszköz bootloaderre zárt"

[link]

Gyanítom az érintő meghibásodása random bevitelt okozva nálad is kimerítette a feloldási próbálkozásokat.

Ha lesz új kijelző, és megvannak a kódjaid, akkor majd feloldod.

aug. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha úgy is szervizbe viszed, akkor nem kell ezzel az üzenettel foglalkozni. Ott megoldják. A hivatalos szervizekben törlik a készüléken lévő adatokat.
aug. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A hivatalos szervizekben törlik a készüléken lévő adatokat."

Amennyiben nem rendelkezel másképpen, hiszen éppen ez az amit a kérdező el szeretne kerülni.

Én is vittem már szervizbe készüléket, sorolták is, hogy törölnek, mondtam hogy nem. Meglepődött, mondta hogy ez a szabály. Én meg azt, hogy ez rendben van, csak ebben az esetben, mivel én kérem, ez nem így lesz. És csodák csodája, megoldották.

aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló

Sajnos teljesen villog az egész képernyő és nem látni mit ad ki.

aug. 5. 21:46
 6/7 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló

Az általam beállított kóddal feltudom oldani? Ezután gyári alaphelyzetbe állítja magát a telefon? Ha lehetséges szeretném adatveszteség nélkül megoldani a helyzetet.

aug. 5. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig, amíg a képernyőt nem javttatod meg, nem érdemes feloldani, mert ismét ilyen állapotban kerülhet (zsebben elindulással).
aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!