Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire normális az, hogy a...

Mennyire normális az, hogy a Samsung A54 néha megröccen és nem teljesen fluid a működése?

Figyelt kérdés
Ha lecserélném egy S23-ra vagy egy Iphone 13-ra akkor azok mennyire fluidan működnek?
aug. 3. 07:36
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez a melegtől van, mert amíg nem volt ilyen idő, nem volt bajom vele, mostanában van. Még azt vettem észre, hogyha a net nagyon szakadozik, akkor azzal valahogy nem tud mit kezdeni, akkor is fura a viselkedése.
aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vettem rá egy vastag Nillkin tokot, az befolyásolhatja a hőleadását esetleg?
aug. 3. 08:19
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen.
aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A Samsung termékekkel csak a baj van! Évek óta nem tudott fejlődni a Samsung és hibátlan termékeket gyártani! Régen volt pár Samsung cuccom és minddel baj volt! Pl. Samsung LCD tv, egy idő után megbolondult és magától ment fel a hangerő maximumra! Akkor Samsung MP3 lejátszó, magától kezdett előre tekerni a zenéket! Telefonok lefagynak,gyenge térerő stb. Most nem rég próbálkoztam meg egy Samsung a15 teloval, gondoltam hátha javult a Samsung minősége az évek alatt! Hát nem, vissza is adtam a telefont 2 nap után! Olvastam neten hogy rengetegen szidják még a felsőkategóriás Samsung telefonokat is!
aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Iphone 13-ra akkor azok mennyire fluidan működnek"


A 2,5 éves iPhone 13-mam kb. 1 éves kora óta simán "röcög", elég gyakran találkozok mikrolaggokkal. A billentyűzete nagyon régóta jóval lassabban jelenik meg, mint kéne. Ott sincs csoda sajnos.

aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az A54 egy középkategóriás telefon, nem szabad töle tökéletes teljesítményt elvárni.
aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy középkategóriás telefon mindig gyengébb, mint egy felsőkategóriás, ráadásul technológiában is egy Exynos processzor minden kategóriában gyengébb, mint egy Snapdragon.

Felsőkategóriában a Galaxy S22-es széria botrányosan laggolt, ehhez képest az S23-as már minden szempontból javított verzió, aminek alapos megtervezésével tutira ment a Samsung, és bevállt, azzal nem nyúlhatsz mellé!

aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!