Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy használt telót és...

Vettem egy használt telót és a töltő kicsúszkál belőle, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Vihetem vissza, ugyanis hiába dugom be tök könnyen kijön a töltő. Tölti de nincs fixen benne. Sansung telefon és USB-C töltője van.

Ez mitől lehet?



júl. 25. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor szokta amikor nem nyomom be teljesen, próbáld esetleg tok nélkül
júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tok nélkül próbálom.
júl. 25. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Talan por van a töltő csatlakozóba. Próbáld meg egy tűvel óvatosan megpiszkálni
júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Kikopott a töltő része.
júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt mégis hogy érted?? Mi az hogy kikopott? nem régi telefon egyébként
júl. 25. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy lehet, hogy nagyon sokat töltötte az előző tulaj és a sok töltéstől szimplán kikopott a töltő része. Emiatt csúszik ki most a töltő belőle. Lehet, hogy nem régi telefon, de lehet akitől vetted nagyon sokat használta a telefonját és lehet egy nap többször is töltötte és nemes egyszerűséggel kikopott a töltő rész.
júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egy használt telefonnál soha nem tudhatod, milyen botkezű útépítő feszegette a csatlakozót, akinek a vibrációs gépektől már remegett a keze.

Aljzatot lehet cserélni, de nyilván nem fogod.

júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
kiderült számomra ahogy szemügyre vettem, hogy "csak" írtó koszos. Koszosabb mint az én 7 éves telefonom. El nem tudom képzelni hogy lehet ilyen poros egy 1.5 éves telefon, lehet építkezésen dolgozott a tulajdonosa.
júl. 25. 20:37
 9/13 A kérdező kommentje:
kontakt spray-vel lehet tisztítani?
júl. 25. 20:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tenném, csak sima levegő sprayvel.
júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!