Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 miért csinálja ezt?

Iphone 14 miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Ilyen hamar ki kopott volna a töltő csatlakozója? A töltőt minden probléma nélkül felismeri. A lightningos (zsír új) eredeti apple fülhallgatót meg csak akkor ha kicsit meg feszítem fel fele. Kipróbáltam a fülhallgatót egy másik iphone-on is az probléma nélkül fel ismeri. A csatlakozót ki tisztítottam nem változott semmi. Egy éves telefon

júl. 24. 11:24
 1/3 A kérdező kommentje:
14 pro*
júl. 24. 11:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez valami szoftveres hiba. Ha másik iPhone-nál működik a fülhallgató, akkor nem azzal van a baj. A csatlakozóval szintén ez a helyzet, ha a töltőt felismeri és tölt is. Kapcsold ki a telót, várj vele egy 10 percig minimum, és kapcsold vissza. Esetleg egy kényszerújraindítás. Ha nem javul meg, nézd meg hátha elérhető egy új szoftverfrissítés. Ha így sem, szerviz. Remélem tudtam segíteni, ha van még kérdésed szívesen megpróbálok segíteni.
júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem működött :/
júl. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!