Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt érkezik meg...

Mennyi idő alatt érkezik meg a postán kért Vodafone Tuti100+ SIM-kártya?

Figyelt kérdés
júl. 23. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A Tescoban 2 perc alatt a kezedben lenne .
júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tescoban 500ft, kiszállítással meg 0ft. Ingyen jobb, mint pénzért. Én úgy tapasztaltam, hogy átlag 2 munkanap. Egyébként a posta viszi ki, elsőbbségi levélként. Sima borítékban bedobják a postaládába.
júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ingyen osztogatják ?

Akkor rendelek tízet, és eladom a Tescóban.


Hol lehet kérni ?

júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyen osztogatják, 0ft. Általában 2 munkanap alatt megérkezik. Egyszerre egy címre, egy névvel 2db rendelést lehet leadni egymás után. Másik névvel (pl szüleid neve ha együtt éltek) talán még kettőt lehet kérni. Másik címre ugyanazzal a névvel szintén lehet rendelni (ha több lakásotok, házatok van). Ugyanarról az IP-ről nem biztos hogy egyszerre le tudsz adni ennyi rendelést.


Az egésznek csak akkor van pénzben mérhető értéke, ha valami jó telefonszámot küldenek ki, és el tudod adni valakinek. Egyébként szerintem a kutya se fizetne érte, ha egyszer bárki rendelhet ingyen.

júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!