Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem hallok telefonálás...

Miért nem hallok telefonálás közben?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja áll fenn a probléma, hogy ha hívnak akkor nem telefonon nem hallok semmit süket a vonal és engem se hallanak, és kb 8-10 mp után azonnal kikapcsolódik mintha a másik fél lerakná.

Viszont messengeren, instán, jó a hangszóróm és igazából nem tudom mitől van.

Tud valaki segíteni!



júl. 23. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd át a 'Telefon' nevű alkalmazás beállításait hogy megvan-e adva az engedély a mikrofonhoz hozzáféréshez.
júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve fordítva is, hogy a mikrofon beállításaiban van-e engedélyezve a telóhoz hozzáférés.
júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Yetteles vagy? Páromnak is hasonló gondja van
júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen yetteles!

Nem is tudom mi történhetett nem volt semmi előjele.

Megnéztem amit mikrofon beállításokat is de nem találtam semmit, minden engedélyezve van. Szóval nem tudom mi lehet meg ha mikrofonnal lenne baj, akkor messengeren se lenne jó nem?

Lehet jobb ha veszek egy új készüléket inkább.

júl. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!