Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes előfizetni az iCloud+-ra?

Érdemes előfizetni az iCloud+-ra?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég váltottam androidról iphonera. Mivel rengeteget fotózok a telefonnal, hamarosan megtelik az 5GB- os iCloud tárhely.

Érdemes előfizetni plusz tárhelyért? Ti előfizettetek?



júl. 23. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

400 forint... próbáld ki aztán lemondod ha nem tetszik.

Én előfizettem, de a képeket nem töltöm fel.

júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen felhőtárhelyre, ahová a képeket és videókat szinkronizálod mindenképp érdemes.

Én pl. a jövőre gondolva inkább Google Fotókat használok, így nem lesz vészes ebből a szempontból később esetleg Androidra váltani, plusz bármilyen oprendszer alól böngészőből is elérem a képeimet.

Az alap iCloud tárhelyet pedig igazából a csak a telefonom automatikus biztonsági mentésére használom.

júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is megéri, legalább is egy felhő tárhelyre erősen ajánlott előfizetni, amin eltároljuk a fontos és pótolhatatlan adatok biztonsági mentését (vagy éppen mindent, ha minden fontos). Ajánlott, hogy mindenről legyen három mentés, amiből egy fizikailag másik helyen van (ez a felhőtárhely). Próbáltam előtte másik szolgáltatást, annak az ára jobb lett volna, mivel volt egyszeri díjas csomagjuk, de valamiért sokszor belassult a letöltési sebesség, ezért lemondtam (szerencsére lehetett pénzvisszatérítést kérni, így nem buktam vele).

Én a 200 GB-os csomagot választottam, ez 1290 Ft havonta. Az 50 GB-os 399 Ft lenne havonta, sajnos az 50 GB éppen nem elég nekem, de a 200 GB-nál legalább nem kell sakkoznom, hogy mit tegyek fel és mit nem. Azért választottam az iCloudot, mert az iPad mini mindig velem van (korlátlan mobilinternettel), számítógépre is telepíthető, mint bármelyik másik felhőtárhely, így ha kell, bármikor mindenhez hozzáférek a kis iPad-en is.

szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!