Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a telefonom...

Nem működik a telefonom képernyője, hogy vigyem át az összes adatot az új telóra?

Figyelt kérdés
Nem tudom átvinni sehogy mert nem látom a képernyőt. Ha c-s kábellel feldugom a gépre az se jó mert a telefonon elkell fogadnom hogy engedélyezem a hozzáférést gépen de nem tudom nyilván elfogadni mert nem látom a képet nem működik az érintés se tehát vakon se tudom megnyomni. Ilyenkor mi van?

júl. 20. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor megcsináltatod a kijelzőt, vagy búcsúzol az adataidtól.
júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad szervizben? Ott foglalkoznak ilyesmivel is
júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most történt kb 2 órája még nem próbáltam, de valami megoldás csak van. Ráesett a telefonra valami és azóta nincs kép godnolom megsérült az adatlap vagy nemtom
júl. 20. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ott foglalkoznak ilyesmivel is"


Nyilván a sarki gsm majd "feltöri" a titkosítást, ami már évek óta alkalmazott iOs és Android esetén is...

júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Holnap vagy hétfőn próbáld meg elvinni adatmentésre
júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem sarki gsm-re gondoltam hanem hivatalos márkaszervizre
júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Képernyő nélkül sehogy
júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Megjavíttatod a képernyőt.

2. Elviszed adatmentésre. A legmegbízhatóbb szerintem a Kürt, de drága mulatság lesz (nem mintha a kijelző csere nem lenne az).

3. Visszaálítod a biztonsági mentést. Hiszen ami fontos arról evidens, hogy van, ez alap dolog.

júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" de valami megoldás csak van."

Senki sem állította az ellenkezőjét. Az, hogy van neked nem tetsző megoldás, az más kérdés.

júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%

Lehet kapni olyan adaptert amit a telefon töltőcsatlakozójába dugsz és HDMI-re alakítja és össze tudod kötni tv,vagy monitorral!


[link]

júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!