Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneon érdemes-e bétázni?

IPhoneon érdemes-e bétázni?

Figyelt kérdés
Ezen ahéten megjelent az IOS 18.0 béta verziója! Éredmes-e feltenni? Érdemes-e hosszabb távon bétázni? Hiszen a béta változatok még ki próbálatlan verziók. Nem végleges verziók.

#Apple #béta #iPhone #IOS #Teszt verzió
júl. 18. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy érdemes. Az Apple telefon vásárlásának egy jó indoka volt/van: biztonságos, kiszámítható, stabil rendszer. A béták telepítésével ezt az előnyt vágod tönkre, szerintem nem érdemes ezzel szórakozni, max akkor, ha tisztában vagy vele, hogy komoly kellemetlenséget vagy adatvesztést is okozhat extrém esetben. Főleg azért sem kockáztatnék, mert lényegében megint alig történt bármilyen újítás. Leginkább droidon már ezer éve létező dolgokat hoznak át (megint).
júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet veled! Mert igy is sokan bétáznak! Természetesen mint bétána van valami kockázata. De én most telepítettem először bétát. És pár apróbb kellemetlenségtől le számítva. Egészen jó.
júl. 18. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Most akkor áruld el nekem légy olyan drága, hogy mi a fészkes francnak kérdezted, ha MÁR VAN ELDÖNTÖTT VÁLASZOD? Minek ilyen értelmetlen kérdéseket spamolni ide?

Leírtam a nyilvánvaló hátrányait (nyilván egy publikus béta valószínűleg nem lesz teljes katasztrófa, de az esélye megvan). Az előnye meg az, hogy előbb próbálhatod ki az új dolgokat. Döntsd el, hogy neked megéri-e a kockázatot, hogy két hónappal előbb átszínezheted az ikonokat. :)

júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy telefonod van akkor nem érdemes szórakozni az ennyire gyerekcipőben járó bétával. Ha van egy második telefon akkor tedd fel nyugodtan, nézegesd meg, tesztelgesd. De olyan telefonra ne tedd fel amit minden nap használsz. Nekem fent van a régebbi iPhoneonon az ios18 béta 3 és különösebb problémát még nem tapasztaltam nála, de sosem lehet tudni hogy mi történik, jobb biztosra menni. A másik progléma ami a bétázásnál előjön: az appok nincsenek felkészítva az új rendszerre. Nem mindegyik app működik jól. Például sok app nem ad semmi értesítést.
júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszolóval egyetértek. Fő telefonra nem javaslom, de ha van másodlagos, vagy tartalék telefonod, arra nyugodtan. Ha kíváncsi vagy a bétára, akkor azon tudod nézegetni kiprobálgatni, ha meg van benne valami hiba, az nem a fő telódat érinti.
júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ösnek. Kösz de már későn szólsz. Mert nem csak a másodlagos készüléken de az elsődlegesen is bétét telepítettem. Még tesztelem. De két nap után az a meg látásom hogy a fő készülékemen ami egy iPhone 15 Pro Max. Ebbe az amúgy is forró hésgben gyakrabban le kapcsolja a töltét mert túl melegszik a teló. Viszont reggel / hajnalban amikor még hűvösebb van. Akkor simán föltölti. Ennyi. Szóval szinte biztos hogy a nagy hőség is közre játszik.
júl. 19. 11:18
 7/9 fmaxy ***** válasza:
90%
NEM! Amúgy fizet valaki érte, hogy bétákat tesztelj...? Gondolom sok felesleges időd van. Nekem azért van a teló, hogy engem szolgáljon. Erről az Androidos korszakom egyedi ROM telepítései jutnak eszembe. Volt pár izzasztó pillanatom. :)
júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem személyesen Steve Jobs kért fel hogy bétázak.
júl. 22. 20:17
 9/9 fmaxy ***** válasza:
71%
idióta
aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!