Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valójában mi a különbség a...

Valójában mi a különbség a Samsung S24 és az S24+ között? A mérete és az akksija kivételével.

Figyelt kérdés
Az Árukeresőben összehasonlítottam, de ha valaki megfogalmazná, azt megköszönném.
júl. 17. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken kívül még a kijelző felbontása, a töltés maximális sebessége, és az elérhető RAM / háttértár mérete.

[link]

júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lényegében a plusz modell az elmúlt években mindig arról szólt, hogy ugyanaz a telefon, mint a sima S modell, csak nagyobb.

(Igen, minimális különbségek valóban vannak: más felbontás a kijelzőméret miatt, nagyobb aksi, más tárhely és memória konfigurációk. Annyit esetleg érdemes észben tartani, hogy a sima S modellnél a 128-as a legkisebb háttértár és ez még UFS 3.1-es... gyakorlati szempontból az átlag felhasználónak ez nem túl lényeges különbség.)

júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.


Igen, nekem a simában pont az tetszik, hogy nem túl nagy. Lány vagyok, a kezemben a kisebb praktikusabb.


És igen, arra voltam kíváncsi, hogy egy átlagos felhasználó -mint én- milyen előnyöket/hátrányokat tapasztal az egyik vagy a másik modell kiválasztásakor.

júl. 17. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz semmilyen hátrányt tapasztalni, nagyon jó kis telefon az S24 és az elődje, az S23, ha spórolni akarnál.
júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Én nö vagyok még IS egy 6,5colos telefonon Van.
júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Én meg férfi, aztán van három fekete pólóm... na ennek pont annyi relevanciája van, mint annak, hogy neked bármilyen neműként mekkora a telefonod. :)
júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es, azt mondod, hogy a 23-as legalább olyan jó?
júl. 17. 20:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!