Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez hardveres probléma lehet?

Ez hardveres probléma lehet?

Figyelt kérdés
Iphone 121 bezöldül a kijelzője aztán nincs kép rajta sötét marad.Párszor néha sikerült visszahozni a képet a kijelzőn de azóta sötét,minden más működik,hangot ad meg rezeg meg ilyenek.Előző tulajnál volt cserélve a kijelző rajta.

júl. 17. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hardveres.
júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nem sikerült túl jól a csere. Szalagkábel szakadás vagy kontakt hiba. Nem kapott ütést a mobil?
júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2/


Őszintén meg mondom unokaöcsémé a telefon fiatal,hogy mióta használja kapott e ütést azt nem tudom de a fiatalok sokszor hanyagabbul bánnak a dolgaikkal bár tok az van rajta.Az előző tulaj meg aki cserélte nem tudom mennyire volt benne a dologban de a telefon már 1 éve megvan most kezdett el hülyéskedni gondolom a kijelző is olcsóbb kivitel lehet.

júl. 17. 13:10
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:

Ismerős a dolog.

Első körben megnézném a csatlakozókat, ha azok rendben vannak, akkor kijelző csere, vagy szerviz. Gyárilag OLED panelos, de azt hiszem vannak LCD kijelzők is, ami olcsóbb is.

júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4/


Az iphone 11 még ips kijelzős nem oled 12 től oled

júl. 17. 13:35
 6/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Iphone 121-et írtál, azt hittem 12-t akartál. 😁
júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja mellényomtam valószínű 🙂
júl. 17. 13:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Fura mód sötétben fénylik a kijelző így néz ki [link]
júl. 17. 15:02
 9/9 Morzsi007 ***** válasza:
Van, hogy a háttérvilágítás adja meg magát, ekkor megfelelő szögben látszik minden a kijelzőn, de gyengén, nincs fényereje. Viszont a zöldes kép nem erre utal.
júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!