Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonon meg lehet...

Android telefonon meg lehet oldani, hogy az adatkapcsolatot csak általam meghatározott applikációk használhassák?

Figyelt kérdés

Kisfiam cukorbeteg, így a glükózszenzor viselése miatt elengedhetetlen, hogy folyamatosan magánál hordja a telefonját (Samsung Galaxy A12). A betegség követése miatt fix méretű (1Gb) mobiladatkapcsolatot vásároltam neki. A problémám az, hogy sok beállítást próbáltam már, de nem tudom elérni, hogy a mobiladat kapcsolatot semmi már applikáció ne használja, csak és kizárólag az a kettő ami a vércukor monitorozásához és a szülői telefonra való közvetítéséhez szükséges. Próbáltam a napi limit beállítást is, ilyenkor nem veszik a teljes mennyiség de ilyenkor is előfordul, hogy egyéb alkalmazás elhasználja a keretet és én meg nem látom a gyerek vércukrát.

Létezik erre beállítás amit nem találtam meg, vagy valamilyen segédprogram?



júl. 17. 11:46
 1/2 47. ***** válasza:
100%
Beállítások/Alkalmazások/Alkalmazáskezelés, ott látod az összes programot. Egyesével tudod beállítgatni, hogy mi használhat mobilnetet. Ami nem, azt tedd csak wifi-re.
júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
júl. 17. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!