Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8 vélemények?

Samsung Galaxy S8 vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire használható még egy ilyen telefon manapság?

júl. 16. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eljárt felette az idő, nem használhatatlan készülék még ma sem, de ma már inkább másra vágyunk.
júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nem érdemes beszeretni már sajnos. Samsung galaxy s10 amit még érdemes venni. De ha kicsit többet szánnál rá akkor s20. Az s21 s22 s23 s24 sem tud sokkal tobbet, az előző kettőnél, mert az elmult 5 évben nem volt forradalmi előrelépes telefonok esetében. De az s8 s9 széria és s10 s20 között évente nagy előrelépések voltak. Ebböl következik, hogy az s8 már sajnos nagy lejárt készülék a mai világban.


Ez az én véleményem. A kerdesedre a válasz miszerint mennyire használható? Használhatónak használható, telefon funkcióját betölti.

júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek.

Nagyon alap dolgokra használnám a telefont, telefonáláson kívül fényképezés, közösségi oldalak használata. Erre a célra kérdem, hogy megfelelne-e.

júl. 16. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy ilyen telefon ha napi használatban volt, már bizony kapott ezt-azt az élettől, ráadásul nincs szoftveres támogatása hosszú ideje, szinte biztosan vannak mikrokarcok az optikán is, szóval a fotózás sem lesz vele messze olyan jó, mint új korában. Nyilván nem használhatatlan már, de én biztosan nem vennék már ilyet. Ha valaki kb. ingyen hozzád vágna egy ilyet és nincs telefonod, akkor nyilván el lehet nyomkodni, de hát na... egy jobb alsó polcos telefon legalább 2x ennyi háttértárat, memóriát és jobb processzort ad, de sokszor már kijelzőben is jobb.
júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2-es vagyok


Akkor pontosítom a válaszomat. Teljesen megfelel böngészésre. Ha nem használt, akkor nem lesz lassú, szépen futnak rajta az alkalmazások. A kijelző szép qhd felbontású. Egyik legjobb volt a saját korában. Fényképek minőségével lehet peoblémád, ha jó képeket akarsz csinálni magadról.

júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem s8 volt az S21 előtt és nagyon-nagyon szerettem. Ugyan csak 4g hálózatos, de elég fürge,és nem akadozott az Op rendszere, wifin pedig tök gyors volt az internet és a teló is. Méretében pedig az ideális méret, 1 kézzel elértem minden részét, és zsebben kényelemesen elfért. Szóval szerintem az 1 ik leghasználhatóbb mobil volt 3-4éve az S8 .

Nekem még ma is elfogadható telónak számít.

júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!