Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb, de jó...

Melyik a legolcsóbb, de jó minőségű okostelefon, a következő igényeknek megfelelően? Igények lent. Akik értenek ehhez, írjanak, én nem értek hozzá, help.

Figyelt kérdés

Van egy okostelefonom, amivel elégedett vagyok és az a másik csak egyfajta kiegészítő okostelefonnak kellene, pl, ha a meglévő lemerül.


Ilyesmit egyáltalán NEM használnék a vásárolandó okostelefonon: játék, fényképezőgép, tehát ami ezekhez szükséges, az számomra teljesen érdektelen.


Ami FONTOS: rengeteg előadást és hanganyagot hallgatnék, tehát legyen jó a hangszóró és vagy férjen bele SD kártya, vagy legyen nagy a memória.


Valamilyen fajta gyors üzenetküldő is menjen jól rajta. (Pl. Telegram.) Azaz a mikrofon is legyen kiváló.


Létezik ilyen készülék olcsón? Ha igen, kérlek, írjatok márkát, típust.


Köszi!



júl. 16. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Samsung A15 5G elég jó erre a feladatra.
júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy sokkal olcsóbb tippem: ha attól félsz, hogy a mostani telefon lemerül, akkor inkább vegyél egy powerbankot. Mérettől függően többször is fel lehet tölteni róla bármelyik okostelefont.


Fontos lenne azt tudni, hogy a mostani telefonod pontosan micsoda és ehhez mérten tudnánk ajánlani olyan telefont, amin elég a hely, jó a hnagszórója, stb.

Mondanám én, hogy egy már említett A15-nek is jó a hangszórója, de ha egy 3x annyiba kerülő telefonhoz viszonyítjuk, akkor nyilván nem. Ámbár nem tudom elképzelni, hogy van forgalomban olyan telefon, aminek a hangszórója ne lenne tökéletes ahhoz, hogy előadásokat hallgass, a mikrofonja meg ne lenne képes hangüzenetek normális rögzítésére. A sztereó hangszóró például fontos neked?

A sok tárhely alatt sem tudom pontosan, hogy mit értesz. Manapság SD kártya bővítési lehetőség egyre ritkábban van a telefonokban, bár java részt már sok értelme nincs is. A legolcsóbb telefonokban is legalább 64 giga hely van, de sokkal elterjedtebb már a 128-as vagy a 256-os is akár. Szerintem a 128 kb. mindenre elég kellene hogy legyen neked hosszú távra is.

júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!