Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbiak közül melyik...

Atlas kérdése:

Az alábbiak közül melyik lenne a legjobb választás? Honorok közül: Magic 6 lite, 6 pro, 5 lite, 90lite, 200 pro Samsungok közül: A34,35,55,S23FE Fő szempont a megbízhatóság,gyorsaság,szoftfrissites,üzemidő,kamera, képernyő színek stb.

Figyelt kérdés

júl. 16. 07:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Laikus vagyok a témában nagyon ezért szeretném kérni hozzáértők segítségét, hogy a 2 márka közül melyikkel járnék a legjobban a fent leirt kritériumok alapján 4-5 évre kellene a telefon nem 2 évre😅
júl. 16. 07:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Most már bocsánat, ennek a kérdésnek mi értelme van?

A Magic 6 Pro kapásból egy 400 ezres telefon, az A34 meg egy már nem gyártott, vastagon 100 ezer alatt kapható telefon. Na vajon melyik lesz a jobb, márkától függetlenül?

júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írta, hogy laikus a témában.
júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem én hogy laikus, de egy laikusnak is világos kéne hogy legyen, hogy egy több mint 4x annyiba kerülő telefon valószínűleg jobb.

Kérdező, írj egy ársávot amiben gondolkozol. Sőt akár viszonyításképp azt is jó lenne tudni, hogy most milyen telefonod van.


"megbízhatóság,gyorsaság,szoftfrissites,üzemidő,kamera, képernyő színek stb."


Összességében: manapság mindegyik telefon megbízható egy adott ársávon felül, mindegyik kellően gyors, főleg átlag felhasználás esetén. A szoftverfrissítésekre már minden gyártó jobban odafigyel, de a Samsung ebben kb. piacvezető Androidos berkekben.

júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!