Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyat lehet csinálni, hogy...

Olyat lehet csinálni, hogy bizonyos számokat letiltok a telefonon, hogy a tulajdonosa ne tudja azokat felhívni? Nem az összes kimenő hívást, csak néhány telefonszámot

Figyelt kérdés
júl. 15. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
A szám tulajdonosa miért hívná fel a saját számát?
júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán érted a kérdést?
júl. 15. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem értem, mert zavarosan van megfogalmazva.
júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi zavaros ezen? Azt akarom megtudni, hogy bizonyos telefonszámokat, akiket valaki fel akar hívni, azokat lehet-e blokkolni, mint a bejövőnél? Annak érdekében, hogy a telefon tulajdonosa ne tudja azokat felhívni
júl. 15. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi van félredug a pasid???
júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

#4: bocsánat, feltételeztem, hogy nem arról van szó, hogy valakinek magánéletébe a magántulajdonát manipulálva avatkozol bele.


Kérdésre válaszolva: ha nem szellemi fogyatékosról van szó, aligha működik. Gondolj bele, hogy nem tűnik fel az illetőnek, hogy nem tud egy számot hívni?

júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egy gyerekről van szó, aki zaklatja a családtagokat.

Nem arra voltam kiváncsi, hogy szerintetek kinek mi tűnik fel, csak arra, hogy ez lehetséges-e

júl. 15. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsák le a számát a családtagok.
júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7# elég ha több zsebpénzt kap.
júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ki kell törölni a családtagok számait a mobiljáról, csak a tanárok számai maradjanak meg.

Őket hívhatja.

júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!