Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok mobil alkalmaz...

Miért nem tudok mobil alkalmazáson keresztül belépni eon MVM rendszerébe?

Figyelt kérdés
Gondolok itt diktálás számlavezetés. Frissíteni nem kellett még.

júl. 13. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert valami átállás van náluk. Talán augusztusig.
júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert már talán 1-2 hete tökölnek valamit. Ha az első által írt igaz és tényleg augusztusig tart ez, akkor az a világ vicce nagyjából, ezt szoftverfejlesztőként írom.
júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Július 14-re ígérték, hogy rendben lesz, de mondj bármilyen "fejlesztést" Magyarországon az elmúlt 30 évben, ami nem csúszott legalább annyit, mint amennyi időt szántak rá.
júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Július 14-re ígérték, hogy rendben lesz, de mondj bármilyen "fejlesztést" Magyarországon az elmúlt 30 évben, ami nem csúszott legalább annyit, mint amennyi időt szántak rá."


Itt szerintem nem a fejlesztés csúszik, mert akkor még a régi alkalmazásnak működnie kéne. El nem tudom képzelni, hogy ezt mi indokolja.

júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon az elmúlt 30 évben, ami nem csúszott legalább annyit, mint amennyi időt szántak rá."


Az adó és a képviselői fizetések emelése nem szokott csúszni. Ezek mind időben, terv szerint teljesülnek.

júl. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sokan leírták, de várhatóan 2 hetes leállást jeleztem. Cca 3 millió ügyfelet integrálnak be a rendszerükbe, hát majd elválik 🤣 Eon már a saját átalakításával végzett. Majd kialakul, bár kár aggódni amiv nincs rendszerük, nincs tartozásod sem... 🤣
júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Úgy, mint anno vodánál?

Amikor két hónapig nem volt elérhető a számlázás, reklamáltak is náluk, aztán mégis korlátozva lettek "tartozás" miatt?

júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! 1-2 ismerősömnek jó lett ma az alkalmazás látszódik áram is. De nekem még mindig nem jó pedig frissitettem az alkalmazást. Esetleg lehet hogy még az összes felhasználóval nem végezhettek?
júl. 15. 20:16
 10/10 Carcass9 válasza:
Nem tudom mennyire aktuális e még a kérdés de nálam mától működik. Illetve csak működne mert belépni egyáltalán nem lehet, ha meg új jelszót kérek akkor meg azt írja ki, hogy ez az email nincs is regisztrálva.. szóval valamit nagyon elcsesztek..
júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!