Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 bekapcsolási...

Samsung Galaxy S6 bekapcsolási hiba (?)

Figyelt kérdés
Elővettem a fiókomból egy utoljára 2016-ban használt telefonomat hogy pár adatot átmentsek róla, délelőtt rendben feltöltöttem mükődött és semmiféle probléma nem volt vele. Viszont most körülbelül félórája ismét használni szerettem volna hogy átpakoljak pár videót, és csak fehéren világított a visszalépő és a lapozó gombok. Felraktam töltőre bár tudtam hogy elegendő töltöttsége kell legyen, megpróbáltam rajta a resetet (bekapcsoló gomb + home + hangerő fel 7 másodpercig) - Nem tett semmiféle megoldást, most viszont elkezdett a töltés hatására először pirosan világítani, utána kéken - most pedig egy ideje zölden (nagyjaból amíg megírtam ezt a kérdést) viszont ugyanúgy nem reagál semmire és ugyanúgy nem mükődik a kijelző és csak az irányító gombok világítanak. Valakinek valami tipp vagy megoldás esetleg? Szervízet nem nagyon szeretnék pár fotó miatt beiktatni, ezért gondoltam hátha itt tudtok segíteni :) Köszönöm!

#tanács #hard reset #kijelző #Samsung Galaxy S6 #bekapcsolásihiba #töltésihiba
júl. 11. 21:01
 1/1 A kérdező kommentje:
+ mostmár hozzátenném hogy a telefon rendben mükődik, a kijelzőgombok rezegnek, hallhatóan kattintok alkalmazásra is viszont a kijelző ugyanúgy fekete.
júl. 11. 21:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!